Фестиваль великих лобстерів та делікатесних креветок

Ми створили РИБАLOVE через велике кохання до гастрономії і гостей. Щодня ми працюємо для того, щоб розвивати seafood-культуру в Україні. Саме у закладах Сім’ї значна кількість киян вперше спробувала устриць та страви з екзотичної риби, величезних крабів та лобстерів… Ми налагодили логістичні ланцюги, які допомогли здійснити мрію: ми вийшли далеко за межі звичного банального асортименту «дорадо/сібас/лосось», справжній seafood став демократичним, перейшов з «преміального сегменту» до категорії смачних страв, якими можна ласувати будь-коли.

Тому ми стартували з низкою освітньо-гастрономічних проектів, за допомогою яких ви зможете відкрити цілком нові смаки.

Ми вже показали вам, як правильно готувати величезного жовтоперого тунця, розповіли, чим відрізняються різні частини цієї делікатесної риби та які страви найкраще готувати з них. Від тар-тарів до стейків – 60 кілограмів величезної риби наші гості із задоволенням з’їли за кілька днів. Прийшов час нових відкриттів.

Розпочинаємо фестиваль лобстерів та інших ракоподібних.

Чи справді лобстери і омари – це одне й те саме? А лангусти? Чи відрізняється канадський омар від блакитного бретонського? Чому глибоководна іспанська креветка Gamba Rojaвважається одним з найцінніших делікатесів у світі? Як приготувати скампіі та яка на смак чорна креветка?

Цікаві питання? Протягом фестивалю ракоподібних відповімо на всі. Більш того, всі ці делікатеси із величезним задоволенням приготуємо для вас.

Почнемо з того, що у день відкриття (10 грудня, починаємо о 19:00) ми будемо разом вчитися готували справжнього велетня – 3-кілограмового канадського лобстера Jumbo. Для того щоб стати настільки великим, він більше 10 років зростав у Атлантичному океані. Цей продукт потребує поваги – лише тоді від відкриє всі відтінки смаку.

Крім того, в будь-який день фестивалю ви зможете замовити половину лобстера Jumbo під класичним соусом «Термідор» (1590 гривень) або ж навіть цілого (2980 гривень).

Блакитний бретонський омар – не менш цікавий варіант (1780 гривень). Він має трохи менш солодкий,більш ніжний смак. До речі, самі він був бажаних гостем усіх класичних європейських обідів.

Лангустини будемо смажити на грилі та подавати з насиченим гранатовим соусом (398 гривень), а білоногу креветку подамо із соусом Айолі (128 гривень).

Тепер декілька слів про глибоководну красуню Gamba. Вона розвивається на глибині  в декілька сотень метрів, майже не рухається, і тому має найніжніше м’ясо. Найчастіше іспанці готують з неї карпачо – аби підкреслили її натуральний смак. Саме так зробимо і ми – запропонуємо вам карпачо з білої або червоної креветки Gamba з краплиною оливкової олії та морською сіллю (98 гривень).

З хвостів чорних тигрових креветок (вони, до речі,найбільші у світі) ми робимо тар-тар з лимонним соусом (138 гривень),  також пропонуємо спробувати смажені чорні креветки у винно-часниковому соусі (398 гривень).

Дику аргентинську креветку подаємо у легкій паніровці з ароматом розмарину та соусом «Тар-тар» (158 гривень).

Ось така мозаїка смаків. Ми зібрали ракоподібних з різних частим світу (канадський лобстер, французький омар, іспанська Gamba, дика аргентинська креветка…), аби ще раз довести: морепродукті ще багато разів приємно здивують вас. Адже наше бажання пошуку нових делікатесів не має меж. Тож слідкуйте за анонсами. Попереду – велика seafood-пригода.